محتاج نبودن بلکه خواستن

✅ محتاج نبودن بلکه خواستن

?بیشتر زنان در تله ی اشتباه گرفتن عشق به یک نفر با چسبیدن و محتاج بودن به او گرفتار می شوند. من فهمیده ام که چسبیدن می تواند خودش را به شکل عشق نشان دهد.

?بگذارید توضیح بدهم.

?عشق ورزیدن به کسی زمانی است که ما به نیازها و خوشحالی نفر دیگر فکر می کنیم. چسبیدن زمانی است که شما به این فکر می کنید که چطور نیازهای شما توسط طرف مقابل ارضا می شود یا نمی شود.

?عشق خالی از ترس و سرشار از لذت است در حالی که چسبیدن بر پایه ی ترس و دردناک است. بیشتر مردان محتاج بودن را احساس می کنند که معمولا باعث می شود فرار کنند. من این را از صحبت با مردان بی شماری متوجه شده ام. و همین طور مردان متوجه دختری که به جای محتاج بودن خواستن را بلد است می شوند
?چه فرقی بین نیاز داشتن و خواستن هست؟
?نیاز وقتی است که بدون یک مرد نمی توانید زندگی کنید در حالی که خواستن، مطمئن بودن به خودتان است اما می خواهید که او هم به زندگیتان اضافه شود.

?زنی که به اندازه ی کافی برای خواستن و طلب کردن و نه چسبیدن، اعتماد به نفس دارد عشق هر مردی را که بخواهد دریافت می کند. بیشتر زنان در واقع محتاج هستند و این تقصیر آنها نیست و به عامل هایی زیادی بستگی دارد اما این که یاد بگیرید چگونه نسبت به خودتان اعتماد به نفس و امنیت داشته باشید کاملا ممکن است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *